Yeni Porsche Cayenne, Şubat’ta Türkiye’de

Image Hosted by ImageShack.us


Yeni Porsche Cayenne, Şubat ayında Batı Avrupa pazarıyla birlikte Türkiye’de de satışa sunulacak. Açıklamaya göre, 29 Ocak’ta başlayacak organizasyon için 121 adet yeni nesil Porsche Cayenne, dünyanın en büyük seri üretim nakliye uçağı Antonov AH 124-10 .
Doğuş Otomotiv’den yapılan açıklamada, Porsche AG’nin yenilenen lüks SUV’u Cayenne için yetkili satıcı tanıtım toplantısını Meksika’da düzenleyen Alman spor otomobil ve arazi aracı üreticisinin, araçları dünyanın en büyük seri üretim nakliye uçağıyla yeni kıtaya yolladığı bildirildi.

Şubat ayı sonunda Batı Avrupa pazarlarıyla birlikte Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni nesil Porsche Cayenne’ler, 35 adetlik partiler halinde Meksika’ya gönderildi. Yeni nesil Porsche Cayenne’leri, 69 metrelik boyu ve 73 metrelik kanat genişliğine sahip olmasıyla dünyanın en büyük seri üretim nakliye uçağı unvanına sahip Antonov AH 124-100 taşıdı. Porsche AG Üst Yöneticisi Wendelin Wiedeking, yılda 40 bin adetlik satış hedefiyle üretmeye başladıkları yeni Cayenne ile başta Rusya ve Çin’deki pazar paylarını, önümüzdeki yıllarda iki hatta üç kat artırmayı hedeflediklerini açıkladı.

haber7.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s