hipokrat

Hayat bizlerden hep söz vermemizi ister. Söz verdiği zaman sözünde durmalıdır insan. Tıpkı doktorlar gibi. Onların yemini; hastanın iyiliğini kendi özel hayatından daha önemli tutmaktır. Ama hayatta onlara söylenmeyen birşeyler vardır. Life always want us to make promises. One must keep his/her promises when s/he makes a promise like doctors do. Their oath aims to prioritize the patient’s well-beingto their own lives. However, there is something that is not said to them in life.

SYNOPSIS
Mehtap her zamanki yerde sevgilisi Emre ile buluşmaya gider. Yeni bir kavuşma daha mutlu sonla bitecekken beklenmedik birşey olur. Trafik kazası geçiren Mehtap hastaneye kaldırılır. Hastane koridoru ve ameliyathane heyecanlı bir bekleyişin, içsel çatışmaların, hesaplaşmaların merkezi olmuş, edilmiş yeminlerin sınav yeri haline dönüşmüştür.
Mehtap goes to meet her lover, Emre, in their usual place. Something unexpected happens just as another meeting is about to end  in happiness. Mehtap who has had an accident is taken to the hospital. The hospital corridor and operating room become the center of an exciting suspense, self-contradictions and turn into a place of examination where the oaths taken are tested.

Yazan ve Yöneten:
Abdulbaki Yavuz

Yardımcı Yönetmen:
İlker Emon

Oyuncular:
Bülent Yıldırım
Sevgül Akbuz
Yılmaz Yiğiter
Tuğba Ece Şakar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s